Jūs atrodaties sadaļā   Katalogs > Instrumentu katalogs / LATVIA > Dārza instrumenti > Dārza elektroinstrumenti > Benzīna motorzāģis 900 W, 305 mm, 12"


 

 

  
 
 

 
  
  

  

 


GRAPHITE – tas ir plašs elektroinstrumentu un to piederumu piedāvājums, kas ir radīts remonta, būvniecības un galdniecības darbiem.

GRAPHITE zīmola piedāvājumā gan amatieri, gan arī profesionāļi atradīs sev nepieciešamos instrumentus urbšanai, apciršanai, nojaukšanai, griešanai, zāģēšanai, slīpēšanai un citu manipulāciju virknei, kas tiek veiktas tādos populāros materiālos kā betons, ķieģelis, ģipškartons, koksne, keramiskā flīze, keramogranīts, stikls, plastmasa, krāsainie metāli, dzelzs un augstās kvalitātes tērauds.

Šie produkti ir domāti intensīvai izmantošanai pie slodzēm, kas ir pietuvinātas ražošanas slodzēm.

Tāpēc mēs adresējam zīmolu GRAPHITE prasīgiem amatieriem, kas darbojas mājas apstākļos, kā arī profesionāļiem, kas veic papildus darbus vai vidējās slodzes un intensitātes pamatdarbus.

Benzīna motorzāģis 900 W, 305 mm, 12


Benzīna motorzāģis 900 W, 305 mm, 12"Пила цепная, ручная, мощность: 900 Вт/ 1.22 л.с., бензиновый двигатель, скорость вращения 3500 об/мин, длина шины 30 см, шаг цепи 3/8 дюйма дюйма, вес 3.1 кг,
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
cit697260 900 W, 305 mm, 12" 2 143.07 EUR
Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Dārza elektroinstrumenti

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Komentāri


Slepenais kods

Salidzini cenas Latvijas interneta veikalos
Latvijas Reitingi