Als einer der führenden und gleichzeitig ältesten Zangenhersteller Europas beschäftigen wir uns seit 1844 intensiv mit der Produktion von Qualitätszangen und deren Weiterentwicklung.
Die über 150-jährige Tradition der Firma und die damit verbundene Erfahrung von Generationen bilden eine solide Grundlage für die technischen und kaufmännischen Herausforderungen der Zukunft und machen uns zu einem zuverlässigen und innovativen Partner unserer Kunden im Inland, in Europa und in Übersee.

Wir hoffen, dass Sie sich auf den nachstehenden Seiten wohlfühlen und auch in Zukunft gerne wieder bei uns reinschauen.

36-gab HQ Burtu un ciparu dorņu komplekts 10 mm


36-gab HQ Burtu un ciparu dorņu komplekts 10 mmIzmantojot šo caurumošanas rīku un pārāk lielo perforēšanu ar rokām, individuālie cipari un burti ar āmuru palīdzību tiek iespiesti dažādos materiālos. Tādas lietas kā mākslas darbus, rotaslietas, ādas, koka vai metāla izstrādājumus var droši iegravēt pret viltojumiem vai arī individuāli autogrāfēt. Radošumam nav robežu.

Šis komplekts sastāv no 26 taktu burtiem, 9 taktu cipariem (ciparu 6 var izmantot arī kā 9 ar iespēju pagriezties par 180 °) un papildu atzīmi “&”. Burtu lielums ir 10 mm (3/8 collas).

Atsevišķi zīmogi ir izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda.

36 zīmogu gabalu komplektu mēs piegādājam ērtā plastmasas apvalkā.

Special tool A-Z, 0-9, &
10 mm / 3/8 inches
High quality steel
In a case / HQ
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
WIL23315 10mm 25
Pēc pasūtījuma
24.99 EUR
Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Numuru un burtu spiedogi

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Komentāri


Slepenais kods

Salidzini cenas Latvijas interneta veikalos
Latvijas Reitingi