Jūs atrodaties sadaļā   Mēbeļu ražošana


 

 

  
 
 

 
  
  

  

 

 

 

Furniture

Zem tirdzniecības zīmola SLON mēs piedāvājam iebūvējamo skapju ar bīdāmām durvīm, ģērbtuvju, un moduļmēbeļu guļamistabām un viesistabām izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma.Plašs materiālu sortiments durvju izgatavošanai ļauj mūsu klientiem radīt neatkārtojamo interjeru un īstenot pārdrošu fantāzijas lidojumu dizaina jomā. 

Ļoti prasīgiem klientiem mēs esam iekļāvuši sava piedāvājumā durvis, izgatavotas no stikla ar plēvi, uz kuras ar modernāko tehnoloģiju palīdzību ir iespējams izveidot jebkādu mākslīgo zīmējumu. 

Un šā sezona jaunums –stiklotas vai spoguļotas bīdāmās durvis ar gravējumu uz virsmas vai ar virsmas smilšstrūklas apstrādi. Kā tiks pie sava sapņu skapja? Pie mums tas ir vienkārši. Pietiek ar to, ka Jūs uzzīmēsiet skici kā protat vai vienkārši izstāstīsiet mums kā ir jāizskatās Jūsu mēbelei. Mūsu speciālisti ar Jūsu palīdzību pārvērtis skici par projektu un Jūs dabūsiet tieši tas mēbeles, par ko esat sapņojuši. 

 

 

 

 

Salidzini cenas Latvijas interneta veikalos
Latvijas Reitingi
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 350 Latvijas interneta veikalos. Salidzini sadzīves tehnikas cenas 350 Latvijas interneta veikalos.